Kurs rysunku w ferie zimowe

Czas ferii – nie ma szkoły. Jest tyle wolnego czasu. A może by tak kurs rysunku w wakacje? Rano kurs, po południu zimowy odpoczynek 🙂

Czas Trwania

Kurs trwa w ferie zimowe dla województwa mazowieckiego.

Tydzień

Tydzień rysunkowy zaczyna się w poniedziałek i trwa do piątku. Rysujesz przez pięć dni w tygodniu, od godziny 10:00 do 14:00.

CZAS ROZPOCZĘCIA

Kurs rozpoczyna się pierwszego dnia ferii zimowych w województwie mazowieckim.

Kurs rysunku w ferie zimowe w Dominie

Nauczymy Cię tak rysować!
Kurs rysunku w ferie zimowe

Kurs rysunku w ferie zimowe jest dla każdego, niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania. W każde wakacje startują równe grupy podzielone według poziomu zaawansowania i wieku. Zajęcia są również podzielone pod względem tematyki, prowadzimy kursy:

  • Kurs rysunku hobbystyczny
  • Kurs na architekturę
  • Kurs artystyczny
  • Kurs Digital Painting
  • Kurs dla młodzieży z 7 i 8 klasy szkoły podstawowej

cennik szkoły rysunku domin - ferie

Numer konta: 31 1020 1055 0000 9902 0521 6694

1 tydzień

550
  • Kursy rysunku w Ferie

2 tygodnie

989
  • Kursy rysunku w Ferie

Zapisz sięna Kurs rysunku w Ferie

Formularz zapisu Wakacje (#6)

Dlaczego warto zdecydować się na wakacyjny kurs rysunku

😉 Tylko u nas 😉

Intensywnie i skutecznie

Program kursu rysunku w ferie jest bardzo skuteczny, dzięki swojej intensywności.

Szybki postęp w krótkim czasie

Dużo praktyki w krótkim czasie. Postaw na znaczny postęp w swojej nauce rysunku!

Rysunek - czy to to?

Kurs rysunku w ferie to idealna okazja do sprawdzenia swoich sił w rysunku!

Galeria prac uczestników kursu rysunku

Opinie naszych kursantów

Uczestnicy naszych kursów szczególnie cenią rodzinną atmosferę Domina. Wzajemne motywowanie się oraz klimat sprzyjający wspólnemu rysowaniu to kluczowe aspekty sukcesu naszych uczniów. Razem tworzymy rodzinę Domina. 

Cześć Wojtek. Również chciałabym podzielić się moimi wrażeniami z pięćdziesiątaków (Wakacyjny kurs rysunku Pięćdziesiątaki). W Dominie jestem od września. Starałam się pracować dobrze w ciągu roku szkolnego, ale różnie z tym bywało. Jakoś w zimę pojawił się temat pięćdziesiątaków. Z racji że moją grupę uczył Kacper Karpiński, zachęcał nas mocno do wzięcia w nich udziału. Na początku pomyślałam, że to nie dla mnie, nie wytrwam, a poza tym mieszkam za daleko (140km od Warszawy). Ale ta myśl nie dawała mi spokoju. Ludzie dostają się na wydział nawet po zwykłych zajęciach. Ale doszłam do wniosku że pięćdziesiątaki to coś innego, że nie chodzi tylko o to żeby się dostać. Chodzi o to żeby być naprawdę dobrym w tym co się robi, a przede wszystkim robić to co się KOCHA. To przecież takie oczywiste, a wcześniej tego nie dostrzegłam... Nie było tak trudno przekonać rodziców. Teraz mieszkam u wujka. I w tym momencie przeklinam tramwaj który się spóźnia, bo chciałabym już być w Dominie! Z całą pewnością mogę powiedzieć że są to najlepsze wakacje w moim życiu, i jestem niezmiernie szczęśliwa że do końca jeszcze dużo czasu pozdrawiam serdecznie, tramwaj już przyjechał więc jadę robić to co kocham najbardziej!
Magda Kowalska
Uczestniczka zajęć
Wojtek, chciałabym Ci jeszcze powiedzieć, że pokoje tematyczne to naprawdę zajebista sprawa ! Moje serce podbił pokój cienkopisowo-flamastrowy. Już ponad dwa tygodnie w nim przesiaduję. Jest tutaj najbardziej zajebista ekipa, codziennie. A Dominika Kubicka jest najmilszą osobą jaką poznałam. Podziwiam ją, i cieszę się że mogę pracować pod jej bystrym okiem. O ile wcześniej po prostu bałam się cienkopisów, głównie przez to że ciężko naprawiać swoje błędy, to teraz z czystą przyjemnością podchodzę do każdego rysunku. I już widzę mega poprawę. Dziękuję Ci za tak wiele możliwości!
Magda Kowalska
Kursantka
Poszłam do Domina na kurs rysunku hobby, bo po prostu lubiłam rysować. Teraz mija drugi rok jak tu jestem. Ze zwykłego "lubienia " przerodziło się to w codzienną pracę nad rozwijaniem pasji. Łatwiej mi jest teraz dostrzec własne błędy w rysunku lub to, ze coś po prostu się w nim "nie zgadza". Nauczyłam się też -i na każdych zajęciach się uczę- nie tylko teorii rysunku, ale tez zabiegów, po których zastosowaniu rysunek jest bardziej lekki, czytelny i przekonujący. Wszystko dzięki dużej ilości materiałów, dodatkowych zajęć, robieniu zadań domowych i świetnym prowadzącym. Naprawdę każdemu serdecznie Domina polecam!
Weronika Roemer
Wakacyjny kurs rysunku w Dominie wspominam jako najlepsze wakacje w życiu. Niesamowite jest jak dużo można się nauczyć w tak krótkim, a jednocześnie tak intensywnym czasie. Dzieje się to między innymi za sprawą tego, że wszystko sprzyja rozwojowi- czas, atmosfera i ludzie. Najbardziej uwielbiałam plenery i taką beztroskę, która temu wszystkiemu towarzyszy. Niczym nie trzeba było się martwić, bo wiadomo, że jak coś nie będzie wychodziło, to prowadzący zawsze pomogą. Po wakacjach, kiedy porównałam rysunki z pierwszego dnia i z ostatniego, widziałam ogromny postęp. Ale wakacyjny kurs rysunku w pracowni to też rozwój intelektualny, możliwość poznania świetnych ludzi i zawiązania przyjaźni. Był to też czas, kiedy zrozumiałam że, naprawdę kocham rysować i chce to robić. I nadal jest to aktualne. - Natia
Natalia Rajchel
KURSANTKA 2016
Dzień dobry, Przyszłam na Kurs rysunku do Domina rok temu z wielkim zaangażowaniem i nadzieją, że dzięki temu dobrze przygotuje się do egzaminu wstępnego na architekturę. W zasadzie lepiej nie mogłam trafić, ponieważ zajęcia są prowadzone w taki sposób, że nikt nie czuje się zmuszony do pracy, bądź pod jakąś presją. Każdy po prostu robi to co lubi - rysuje! Zanim się obejrzałam moje rysunki zaczęły nabierać jakości a rysowanie sprawiać coraz więcej radochy. Poza zajęciami rejsowymi kursanci mają pełny dostęp do pracowni, co sprawia że można się tam naprawdę zadomowić i oddać pracy. Dodatkowo dostępna jest pełna gama wydarzeń i prowadzący stawiają mnóstwo wyzwań, które sprawiają, że nauka rysunk nie jest tylko hobby ale staje się ważną częścią życia. Poza tym poznałam mnóstwo wspaniałych ludzi podzielających moją pasję i jestem jeszcze bardziej pewna kierunku który sobie wybrałam. Polecam Domin każdemu!
Natalia Dominiak

RYSUJ Z ZESTAWAMI DOMINA

Rysunkowy plener wakacyjny

Nasi Partnerzy

Nasza Lokalizacja - Jesteśmy centralnie w centrum!

No już lepszej lokalizacji to się nie da. Drzwi w drzwi jesteśmy z najwyższym wieżowcem w Warszawie – Varso. My wewnętrznie nazywamy go Domin Tower. Jak będziesz się na niego kierować to trafisz do nas. Jesteśmy dobrymi sąsiadami 🙂 A dokładnie na rogu Chmielnej i Jana Pawła. Na przeciwko nas są Złote Tarasy i Dworzec Warszawa Centralna Psssst! Tajemnica! Przenieśliśmy się tu bo mamy na rogu najlepszy kebab w mieście! A szef lubi. Ale o tym cicho 😉

Shopping Cart
Facebook
Total
0
pl_PLPolish