Czas Trwania

Kurs rysunku ogólnego trwa od września do czerwca. Podzielony jest na trzy trymestry.

TRYMESTR

Każdy trymestr to 11 lekcji rysunku. Każda po 3 godziny zegarowe

CZAS ROZPOCZĘCIA

Start poszczególnych trymestrów: Wrzesień, Grudzień, Marzec

Kiedy są zajęcia

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do niedzieli. Dokładne godziny zajęć możesz sprawdzić tutaj - link.

O kursie rysunku w Dominie

Nauczymy Cię tak rysować!
Kurs rysunku artystycznego/na ASP

TRZY DARMOWE DODATKI DLA KURSANTÓW DOMINA

😉 Tylko u nas 😉

Możliwość odrabiania zajęć

Codziennie w ramach Wolnej Pracowni możesz przyjść do Domina i pod okiem prowadzącego odrobić nieobecność lub przyjść, żeby zadać dodatkowe pytania! Zajęcia odbywają się w określonych godzinach.

Darmowy kurs akwareli

I to pod okiem mistrza w swojej dziedzinie - Grzegorza Wróbla! Taki kurs akwareli normalnie kosztuje 1099 zł. Tak więc zyskujesz kwotę 1099 zł. A już teraz mamy dla Ciebie prezent – kurs akwareli od podstaw on-line.

Zajęcia tematyczne

Poszukujesz swojej pasji lub może już wiesz jakie umiejętności chciałbyś rozwijać najbardziej? Przyjdź na dodatkowe zajęcia tematyczne! Codziennie w Dominie odbywają się zajęcia dodatkowe tematyczne!

Galeria prac kursantów ogólnego kursu rysunku

Opinie naszych kursantów

Uczestnicy naszych kursów szczególnie cenią rodzinną atmosferę Domina. Wzajemne motywowanie się oraz klimat sprzyjający wspólnemu rysowaniu to kluczowe aspekty sukcesu naszych uczniów. Razem tworzymy rodzinę Domina. 

Kurs rysunku Domin to świetne miejsce dla ludzi którzy chcą się rozwijać. Zaraziłam się tam pasją do rysunku i zdobyłam skilla. Uwielbiam to miejsce i najchętniej siedziałabym tam codziennie.
Zuza Zawiejska
Uczestniczka zajęć
Pracownia rysunku Domin, w moim wypadku to drugi dom. Trzy lata. Dzień w dzień, często nawet po 12 godzin. Dużo pracy ale też efektów. Przychodząc do Domina nie miałam talentu do rysowania, ale lubiłam to robić. Chciałam się rozwinąć, bo moim marzeniem od zawsze była architektura. Teraz jestem bardzo zadowolona z poziomu na jakim się znajduję. Nauczyłam się radzenia z każdą techniką i z każdym tematem, dzięki bogatemu programowi zajęć. Nigdy nie traktowałam tego jako zwykłą szkołę rysunku, bardziej jako miejsce do szerzenia i pogłębiania wspólnej pasji. Poznałam tam wielu wspaniałych ludzi, począwszy od zawsze pomocnych asystentów do kursantów, z którymi obecnie się przyjaźnię. Domin to przede wszystkim atmosfera. Aż chce się tam wracać każdego dnia 🙂
Monika Kossakowska
Kursantka
Wybrałam Szkołę Rysunku Domin, bo zwyczajnie lubiłam rysować i chciałam spotkać podobnych do mnie ludzi. Domin mnie nie zawiódł. Zarówno wśród prowadzących jak i u samych kursantów czuć było niepowtarzalną atmosferę pasji do rysowania. Chodziłam na kurs rysunku do Domina przez wiele lat, ale bardzo szybko poczułam się jego częścią, częścią tak zwanej Rodziny Domina. To właśnie tam nareszcie poczułam, że znajduję się we właściwym miejscu, a Domin stał się moją bezpieczną przystanią
Ala Adamczuk
Szczęśliwa studentka architektury

Grupy zajęć rysunku w ciągu tygodnia

Najczęściej zadawane pytania

Poniedziałek-Piątek

Zajęcia odbywają się w godzinach:
15:00-18:00
18:00-21:00

SOBOTA

W soboty zajęcia odbywają się w godzinach:
9:00-12:00
12:30-15:30
16:00-19:00

NIEDZIELA

W niedziele zajęcia odbywają się w godzinach:
10:00-13:00
13:30-16:30

Cena za trymestr nauki wynosi 1099 PLN. Płatność ta może zostać rozłożona na trzy raty po 380 PLN (płatne co miesiąc).

Jeden trymestr nauki składa się z 11 lekcji przypadających jednego dnia co tydzień. Zajęcia nie odbywają się w dni świąteczne. Trymestr kończy się wtedy, kiedy odbędzie się 11 lekcji.

Do Domina można się zapisać poprzez formularz zapisu znajdujący się powyżej.

Kursanci Domina, którz wybrali Pakiet Trymestr lub Pakiet Roczny mogą brać udział w darmowych zajęciach w ramach Wolnej Pracowni. Podczas tych zajęć kursanci mogą również odrobić nieobecności. Rozkład Wolnej Pracowni podany jest poniżej.

W Dominie prowadzone są zajęcia artystyczne, dzięki którym kursanci rozwijają wszechstronne umiejętności. Dzięki szerokiej ofercie darmowych zajęć dodatkowych, kursanci Domina mogą rozwijać przekrojowo umiejętności, a być może nawet odkryć swoją prawdziwą pasję. W Dominie uczymy zarówno rysunku technicznego, przygotowujemy do egzaminu na architekturę, jak i uczymy malowania akwareli, malarstwa olejnego, rysowania samochodów. W Dominie znajdziesz również zajęcia ukierunkowane na ASP. Dokładny zakres omawianych tematów znajdziesz poniżej.

Kurs w Dominie możesz opłacić przed rozpoczęciem trymestru lub w trzech równych ratach płatnych co miesiąc w trakcie trwania trymestru.

Domin posiada wiele filii w całej Polsce. W zakładce Kontakt znajdziesz informacje o lokalizacji naszych szkół.

Jedne zajęcia trwają 3 godziny.

W Dominie każdy rok nauki został podzielony na trzy trymestry. Cały program nauki rysunku trwa jednakże 4 lata – począwszy od poziomu podstawowego do niezwykle zaawansowanego. Przed rozpoczęciem każdego trymestru można podjąć decyzję o dalszej kontynuacji nauki w kolejnym trymestrze.

Kurs Rysunku w dominie

RYSUJ Z ZESTAWAMI DOMINA

Nasi Partnerzy

CZY WIESZ, ŻE:

😉 Tylko w Szkole Rysunku Domin 😉

Organizujemy koronę plenerów

Domin to rodzina, a nasze filie znajdują się w całej Polsce! Możesz pojechać do innego miasta i przyjść do jednej z naszych filii, żeby sobie porysować! Ponadto, możesz rysować w plenerach poleconych przez szefów filii!

Organizujemy Dominiady

Czyli wyjazdy plenerowe zagraniczne podczas których, pod okiem prowadzących, zwiedzisz oraz narysujesz prace największych artystów oraz architektów w dziejach! Wspaniała przygoda!

Mnóstwo dodatkowych tutoriali

Oprócz zajęć Ogólnego Kursu rysunkowego, chciałbyś rozwijać równolegle swoją pasję? W Dominie przygotowaliśmy mnóstwo dodatkowych tutoriali tematycznych! Sięgnij po swoje marzenia z Rodziną Domina!

rodzina domina

Super atmosfera na zajęciach to nasi uczniowie wskazują jako wartość numer jeden! Tworzymy Rodzinę Domina– z resztą tylko popatrz na tych wiele uśmiechniętych twarzy! Poniżej link do grupy na Fb – nie tylko dla uczniów i absolwentów ale i dla gorących sympatyków Szkoły Rysunku Domin

cennik szkoły rysunku domin

PAKIET MIESIĄC

W trzech ratach opłać kurs rysunku
380 Miesięcznie
 • Kurs Historii Sztuki
 • 4 lekcje po 3h każda
 • Dostęp do platformy z ćwiczeniami
ratalnie

PAKIET TRYMESTR

Opłać kurs w 1 racie
1099 Trymestralnie
 • Kurs Historii Sztuki
 • 11 lekcji po 3h każda
 • Dostęp do platformy z ćwiczeniami
 • Dostęp do kursu malowania akwarelami - dostęp na czas trwania kursu
 • Wolna Pracownia bez limitu
 • Dostęp do jednego wybranego kursu specjalistycznego w cenie
Popularne

PAKIET ROK

Opłać rok nauki
3050 Rocznie
 • Kurs Historii Sztuki
 • 33 lekcje po 3h każda
 • Dostęp do platformy z ćwiczeniami
 • Dostęp do wszystkich kursów specjalistycznych w cenie
 • Wolna Pracownia bez limitu
 • Dostęp do wszystkich kursów specjalistycznych w cenie
 • Pierwszeństwo w zapisie na wyjazdowy plener zagraniczny
 • Indywidulana korekta z szefem pracowni Wojciechem Domińczakiem
Popularne

Nasza Lokalizacja - Jesteśmy centralnie w centrum!

No już lepszej lokalizacji to się nie da. Drzwi w drzwi jesteśmy z najwyższym wieżowcem w Warszawie – Varso. My wewnętrznie nazywamy go Domin Tower. Jak będziesz się na niego kierować to trafisz do nas. Jesteśmy dobrymi sąsiadami 🙂 A dokładnie na rogu Chmielnej i Jana Pawła. Na przeciwko nas są Złote Tarasy i Dworzec Warszawa Centralna Psssst! Tajemnica! Przenieśliśmy się tu bo mamy na rogu najlepszy kebab w mieście! A szef lubi. Ale o tym cicho 😉

Shopping Cart
Facebook
Total
0
pl_PLPolish