Korzyści Szkoły rysunku Domin

Nauka rysunku on-line na platformie video

Platforma Video z nagranymi lekcjami

Jest taki moment podczas kursu rysunku gdy czegoś nie zrozumiałeś i chciałbyś się dopytać ale się wstydzisz. Idziesz do domu i chcesz zrobić pracę domową – i też odkrywasz, że czegoś nie pamiętasz.

Teraz w Szkole Rysunku Domin zlikwidowaliśmy ten problem – teraz dostajesz dostęp do platformy video gdzie te ćwiczenia są nagrane. 

ale mamy coś więcej 😉

Na naszej platformie są dodatkowe lekcje rysunku , których nie ma w programie podstawowym – tak jak widoczny tu cykl “Wieś mazowiecka” gdzie jest kilkanaście fajnych filmów.

szkoła rysunku domin korzyści akwarela

Kurs akwareli on line o wartości 199 zł dostajesz za darmo

Jeżeli zapiszesz się do nas na kurs rysunku to dostajesz na czas trwania Twojego zapisu kurs akwareli online o wartości 1099 zł.

A jeżeli ukończysz u nas naukę rysunku to dostajesz te kursy akwareli za darmo i dożywotnio !!!

Co ciekawe przygotowujemy dla Ciebie też inne kursy on-line które będziesz dostawać wraz z z kolejnymi zapisami i ukończeniami kursów!

A co to jest Veteran Room będzie niżej!

Veteran Room – kursy rysunku za darmo i dożywotnio

To wg niektórych największa korzyść. Kiedy ukończysz kursy rysunku dostajesz status Veteran Room i dalej nie musisz już płacić. Status ten dostajesz kiedy dostaniesz się na Architekturę na Politechnikę lub na ASP. Druga metoda to spełnienie wszystkich tych warunków to ukończenie kursów czyli wszystkich XV trymestrów.

Nie są to zbyt wygórowane wymagania a korzyść wielka. 

Na Video masz pod koniec Michała którego złapaliśmy w trakcie kiedy był na Veteran Roomie.

Program Architektura 200

Architektura 200 

Przez 30 lat wymyślaliśmy i zbieraliśmy najbardziej skuteczny program przygotowujący do studiowania architektury. I tak powstał unikalny zbiór 200 zadań. To właśnie te zadania zrobiły nam Złotą Dekadę – czyli że przez 10 lat pod rząd , a nawet przez 12 kolejnych lat najlepsza osoba na egzaminie na architekturze była z Domina. Te autorskie zadania robimy indywidulanie z każdym.

Zadania z Architektura 200 robisz z szefem pracowni Domin – Wojciechem Domińczakiem. To wielka wartość. 

Pracujesz z p. Wojtkiem On-Line na privie. Wysyłasz zadania kiedy chcesz i w swoim tempie. A po wysłaniu dostajesz korektę i omówienie.

 

wnętrze pracowni Domin Warszawa

Elastyczność szkoły rysunku Domin

W ankietach co najbardziej podoba Ci się w Dominie to właśnie Program Elastyczność znalazł się na drugim miejscu. Na pierwszym od dekad panuje “Atmosfera”

A Elastyczność polega na tym, że możesz odrobić sobie zajęcia z inną grupą. Mamy dużo miejsca wygodne i klimatyzowane sale. Jeżeli nie możesz przyjść ze swoją grupą, możesz przyjść z inną.

Dbamy też o to żeby grupy nie były przeładowane – dzięki temu można przyjść i odrobić bez.

Nas nie interesuje czy nie przyszedłeś bo poszedłeś z kumplami na piwo czy byłeś chory. Nie było Cię to przychodzisz odrobić zajęcia i już! 

Dodatkowo organizujemy “OO” Okno odrobieniowe – czyli oddzielne terminy żeby zajęcia sobie odrobić. Są one najczęściej w przerwie świątecznej między Bożym narodzeniem a Nowym Rokiem; w ferie zimowe i wakacje.

potrzebujesz więcej informacji dzwoń : 501-796-598

atmosfera na kursach rysunku domin

Atmosfera na kursach rysunku domin

Ludzie nas naprawdę kochają. Ileż razy w opiniach pada słowo “Domin to mój drugi dom”. I tak jest w rzeczywistości. Tylko popatrz na to zdjęcie!
Ci ludzie, tak licznie przyszli sami z siebie na wspólne rysowanie. To zdjęcie pochodzi z Dominiady. 
Czyli wspólnego rysowania w plenerze. Nikt im nie kazał, nie było to częścią zajęć rejsowych. Więcej przyjechała też ekipa z Łodzi i Lublina! A wszystko w imię tej słynnej atmosfery w Dominie.
Dla uczestników to właśnie Atmosfera jest najważniejsza. Nie darmowe kursy akwareli on line, nie wysoki poziom jaki reprezentujemy, nie możliwość odrobienia zgubionych lekcji rysunku ale właśnie ATMOSFERA.
Tylko popatrz na te uśmiechnięte twarze!
Szkoła rysunku Domin Wigilia

Rodzina Domina – taka druga rodzina

Ten tekst piszę ja czyli Wojciech “Domin” Domińczak i dbam o to żeby ludzie w pracowni czuli się świetnie. Mamy swoją oddzielną grupę na Fb gdzie sobie pomagamy. Organizujemy Eventy rysunkowe – Plener w środku zimy – Warsaw Sketcher czy wspomniane wyżej Dominiady. Ale też Eventy wewnętrzne np. “Dzień Pizzy”; Dominowa Wigilia; Ognicho Giverny.

Na zdjęciu obok mamy naszą pracownianą Wigilię. Co roku przychodzi na nią mnóstwo osób. Przychodzą aktualni uczniowie jak i absolwenci. Na tym zdjęciu mamy Mariusza Czarnockiego (Co ciekawe pracuje on u Maćka Beczaka w biurze projektowym, Maciek jest moim pierwszym uczniem z 1994 roku) A ten patrzący na niego facet to Kuba Franczuk – zrobił dla nas przepyszny program Papieroplastyki. Kuba jest też wykładowcą i doktorantem na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej

SUPER lokalizacja

Niektórzy twierdzą, że zaraz po super atmosferze najfajniejszą rzeczą jest lokalizacja. Każdy ma jak dojechać.

Ludzie mówią, że sama miejscówka wśród wybitnej architektury Sir Normana Fostera motywuje ich do działania.

Tak samo jak to że w bliskim sąsiedztwie są 63 miejsca gdzie można zjeść smaczne rzeczy.

Wybierz jakiś kurs rysunku dla siebie:

program nauki rysunku

Unikalny program Nauki Rysunku w Dominie

Program budowaliśmy ćwierć wieku. W tym czasie doszlifowalismy go tak że jest niemal idealny. “Niemal” ponieważ “Panthe Rei” – “Wszystko płynie” i co kilka lat trzeba dostosować go do aktualnych warunków. A co takiego jest unikalnego w nauce rysunku w Dominie czego nie mają inne szkoły rysunku?  

Lista unikalności programu lekcji rysunku Domina:

 • System Igurra – ponad 1000 zadań rozwijających wyobraźnię przestrzenną. Pierwsze Igurry powstały w 1994 roku – zachowała się kartka z zeszytu w którym je wymyśliłem.
 • Metoda D.E.G.L.O.M. – nauka rysunku jak każda inna nauka podlega tym samym zjawiskom. Zebrane zostały one w system który stosujemy w szkole rysunku Domin.
 • Stopiany – to jest rozwiązanie które pozwala zebrać się do rysowania kiedy nie ma czasu, kiedy się nie chce – kiedy nie można się zebrać do roboty. Działa rewelacyjnie
 • Ready Deska – fizyczne wzmocnienie Stopianów. Ludzie sobie to bardzo chwalą. Bo to działa.
 • Archimistrz – program nauki wielu technik rysunkowych i historii architektury zarazem. Wykonanie tego zabiera mnóstwo czasu. My robiliśmy to przez 10 lat. Ale jest i funkcjonuje.
 • Redominizacja – system trzy krotnie szybszego robienia postępów w nauce. 
 • KDD – Kreatywna Dziesiątka Domina – okazuje się, że kreatywności idzie się nauczyć. My tego uczymy naszym autorskim systemem.
 • Talent nie istnieje – mamy na to dowody, że rozumienie Talentu jako “Iskry Bożej” “daru od losu” nie istnieje.  Za to chętnie jest wykorzystywane przez leni do usprawiedliwienia własnego nicnieróbstwa
kurs na architekturę archimistrz

Kurs na architekturę Archimistrz

To jest zaawansowany kurs rysunku dla kandydatów na architekturę. Ma bardzo bogaty i przemyślany program. Przez całe zajęcia idziemy charakterystycznymi obiektami z różnych epok. Wykorzystujemy też różne techniki. Kiedyś te właśnie lekcje rysunku nosiły nazwę Multitechnika Archimistrz. Oczywiście zaczynamy od rysowania ołówkiem a potem się rozkręcamy. Pojawiają się takie niezwykłe techniki jak – sangwina, ekolina, patyk maczany w tuszu, stalówka a nawet kawa rozpuszczalna.

Przykład jednego z tematów masz zaprezentowany tutaj. Włoskie miasteczko San Gimignano rysowane polecanym przez nas Art Penem. Rysunek autorstwa Janka Bucznego.

Próbne Egzaminy na architekturę i Złota Dekada (WSMZ) 

To nasza specjalność! W ogóle rysunek przestrzenny to nasza specjalność.

Tu chciałbym napisać szerzej o unikalnej formule dla kandydatów na architekturę. 

Prezentowany rysunek wykonany został przez Mateusza Załuskę. Techniki łączone – akwarela-cienkopis-flamaster. Ta praca została przedstawiona na WSMZ – Wielkim Sobotnim Mega Zestawieniu. Czyli na próbnych egzaminach na architekturę. Mateusz dostał się na WAPW – Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej ale uwaga —> Mateusz jest teraz wykładowcą w Mendrizio – renomowanej szwajcarskiej uczelni projektowej. 

WSMZ – dlaczego to jest takie ważne

W ten sobotni wieczór do pracowni zjeżdżają wszyscy kandydaci na architekturę ze wszystkich grób. Robimy wtedy symulację egzaminacyjną. Dzięki temu można realnie ocenić gdzie się jest w stawce. Można zainspirować się od innych. Ale jest jeszcze coś – ZŁOTA DEKADA

Złota Dekada – przez 10 lat a nawet przez 12 lat pod rząd pierwsza osoba na egzaminie była z Domina. A więc na WSMZ-ach siedzą najlepsi również na właściwym Egzaminie. Tak więc możesz porównać się z faktycznym poziomem jaki będzie na Egzaminie na Architekturę.  Te wyniki ściągają do Domina znów najlepszych i tak trwa to od lat. Kiedy piszę ten akapit też pierwsze osoby były od nas – teraz Patryk Michalski, rok temu Ania Kaczkowska, jeszcze rok wcześniej Ala Sutkowska itd.

Przyznasz że tego nie może zaoferować nikt inny!

prof Anna Wierzbicka w Dominie

Papieroplastyka – modelowanie

Kuba Franczuk przygotował dla nas genialny program do modelowania. I z powodzeniem nadal go stosujemy. 

Modelowanie zwane też makietowaniem jest bardzo ważnym punktem naszego programu nauki widzenia przestrzeni. W ferie, kiedy nie odbywa się kurs rysunku stacjonarny mamy feriowy kurs rysunku na którym ćwiczymy też modelowanie. To zdjęcie przedstawia Panią Profesor Annę Wierzbicką podczas oceny modeli. Kiedyś Pani Profesor jeszcze jako moja kursantka wykazywała się wprost tytaniczną pracą. Sam pamiętam jak pewnego razu przyniosła mi do korekty 35 rysunków! Z tygodnia na tydzień. Ktoś z takim uporem i wytrwałością musiał zostać profesorem Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej.

fan art lord of the rings

Wolna pracownia – przyjdź i porysuj z nami

Wolna pracownia to cały zestaw zajęć rozwojowych ale nie tylko.

Jeżeli nie możesz zebrać się do rysowania to możesz przyjść i razem z innymi osobami robić to w Dominie. Pracujemy też wtedy nad produktywnością -czymś co jest najważniejsze w praktyce rysunkowej. 

A prezentowany rysunek zrobił właśnie na Wolnej Pracowni nasz kochany Terminator 🙂 W domu ciężko jest się zebrać a w szkole rysunku Domin miejsca jest wiele – zawsze można wbić po szkole … lub zamiast niej 🙂

 

Nie ma co czekać – przejrzyj kursy rysunku i zapisz się !!!

platforma do kursów rysunku online

Platforma on-line z ćwiczeniami rysunkowymi

Mamy coś wyjątkowego – do wielu tematów mamy nagrania wideo. Uczeń może sobie odtworzyć poszczególne fragmenty lekcji – konkretne ćwiczenia rysunkowe i zrobić je w domu.

Dzięki temu nie ma sytuacji, że ktoś nieśmiały wstydząc się zapytać nie wie jak ćwiczenie zrobić. Może sobie je odtworzyć tyle razy ile tylko będzie potrzebował.

To bardzo ułatwia pracę i nam prowadzącym i uczniom.  Platforma cały cały jest rozbudowywana.

kurs rysunku online

A gdyby ktoś nie mógł na kurs rysunku stacjonarny to może zakupić kurs rysunku on-line. Przygotowali go nasi przyjaciele z Gdańska! Jest naprawdę świetny i polecamy!

Zagraniczne Plenery Rysunkowe

Zorganizowanie pleneru wyjazdowego w rozsądnych pieniądzach to duża trudność. My wraz z innymi filiami w całej Polsce jesteśmy w stanie to zrobić. Dzięki temu koszt transportu nie wychodzi dużo a i cały wyjazd daje się spiąć. 

Fajne jest też to że spotykają się ze sobą ludzie z całej Polski. To wspaniałe doświadczenie kiedy siadają razem i rysują. 

Z resztą sam zobacz :

Plenery rysunkowe – wyjazdy ze szkicownikiem za granicę

Historia sztuki – dla Dominowców za darmo

Bardzo ważna korzyść. Historia sztuki jest przydatna każdemu kto wybiera się na architekturę lub ASP. Nie może być tak że kandydat na te uczelnie nie interesuje się tym. 

Dlatego my w roku szkolnym w piątki o 19.00 mamy wykłady z historii sztuki. Są one dla uczniów kursów rysunku w  Dominie bezpłatne.  Odbywają się one on-line na naszej wewnętrznej grupie. 

Nagrywamy też przydatne filmiki o historii sztuki. (na Video obok) Tak dla wszystkich dla społeczności. Co ciekawe widać, że wiele szkół z tego korzysta co nas bardzo cieszy.

kurs akwareli za darmo

Zgarnij darmowy kurs akwareli nawet jak nie jesteś do nas zapisany

Naszym akwarelowym ramieniem jest platforma akwarela.eu.

Jeżeli wejdziesz na nią i zapiszesz się do newslettera to dostaniesz kurs akwareli  online od podstaw i krok po kroku za darmo.

W tym kursie będziesz mieć wszystko co potrzeba od początku :

 • Jakie pędzle i farby kupić?
 • Jaki papier do akwareli jest najlepszy
 • Od czego zacząć żeby było łatwo?

Kliknij w ten link:

Kurs malowania akwarelami od podstaw krok po kroku – online

Jak zjedziesz na dół tamtej strony to będzie zapis.

Instruktorem jest nasz Grzegorz Wróbel – absolwent szkoły rysunku Domin z 2002 roku a od 2003 roku nieprzerwanie nasz wykładowca. Znakomity instruktor malarstwa akwarelowego.

Z resztą popatrz na tę akwarelę obok to jest namalowany przez niego widok z okna w Dominie. A lokalizację mamy świetną. Same centrum Warszawy – na akwareli widać Złote Tarasy i Złotą 44. Nasze wejście jest od strony Varso Tower naszego nowego sąsiada. Nasi kursanci wołają na niego Domin Tower i jak gdzieś idą na plener to słyszę:

“Gdzie się umawiamy?”  “Pod Domin Tower”  “Ok”

kurs rysunku = domin

Doskonały dojazd – jesteśmy centralnie w centrum

Do nas zawsze masz dobry dojazd.

Nasza siedziba to Chmielna 98 

To jest ta część Chmielnej przy Dworcu Centralnym. Dokładnie jesteśmy na rogu Chmielnej i Jana Pawła. Ale ostatni mamy dużo lepszy punkt orientacyjny. Mamy wysokiego sąsiada – Varso Tower – w Dominowym slangu – Domin Tower. Najwyższy budynek w Polsce! A nawet w całej UE. Widać go z zewsząd – na niego się kieruj.

Nasze drzwi wejściowe są naprzeciwko wejścia do Varso.

Fajną korzyścią tej lokalizacji jest to, że można zawsze bryknąć się do Złotych Tarasów. Bardzo często rodzice tak robią, że zostawiają dziecko a sami idą na zakupy lub do kina. 

zdjęcie spod varso tower (domin tower) na naszą siedzibę - klimacik jest 🙂

Adres szkoły rysunku Domin

10.000 przykładów rysunków

Zniżka w olado.eu aż 25 %

Unikalny program nigdzie indziej nie spotykany - igurra system, kdd, stopiany, zasada 5 kropek, i wiele innych

Shopping Cart
Facebook
Total
0
pl_PLPolish