Wakacyjny kurs rysunku

W przyjemny cieniu wieżowca Varso i w klimatyzowanych pomieszczeniach Szkoły Rysunku Domin rozpoczniesz swoją artystyczną przygodę. Z dala od upału jak w majowy rześki poranek i w super atmosferze. Będzie Ci u nas dobrze zupełnie jak na wyjeździe nad pachnące wybrzeże Bałtyku. Pamiętasz widok z gór – patrzysz w dal i widzisz na wiele kilometrów – a teraz nauczymy Cię to wszystko rysować.

zapisując się na wakacyjny kurs rysunku dostajesz gratis kurs akwareli o wartości 199 zł

wakacyjny kurs rysunku warszawa
Oprócz tego wakacyjnego kursu rysunku ...
wakacyjny kurs akwareli
... dostajesz kurs akwareli online o wartości 199 zł

Ale to nie wszystko …

Jeżeli wyrobisz się do 26 czerwca to dostajesz jeszcze:

 • indywidulane prowadzenie przez smaego szefa Domina  – Wojciecha Domińczaka w ramach 40 days in a row
 • A jeżeli rozważasz architekturę – to również indywidualnie program Architektura 200

Nie przegap i zapisz się już teraz:

Wakacyjny Kurs Rysunku - informacje w pigułce

 • Zajęcia są w Lipcu i Sierpniu
 • Zapisujesz się na tydzień lub dwa lub trzy itd.
 • Łącznie w wakacje mamy 9 tygodni do wyboru
 • Zajęcia są od poniedziałku do piątku 10:00 – 14:00
 • Rodzaje kursów rysunkowych: hobbystyczny, na architekturę, na ASP, akwarelowy
 •  Jeżeli w roku szkolnym zamierzasz uczęszczać na kurs rejsowy to polecamy zapis na parzystą liczbę tygodni.
 • Jeżeli chcesz zapisać się na próbę to wybierz jeden tydzień – potem zazwyczaj można przedłużyć
 • Kursy rysunku są na wszystkich poziomach zaawansowania: od podstaw, średnio zaawansowany, zaawnsowany
 • Kursy startują w każdy poniedziałek
 • Jeżeli zapisujesz się na więcej tygodni to w kolejnych tygodniach rysujesz nowe tematy
 • Oprócz kursu rysunku dostajesz wiele dodatków:

Dodatki do wakacyjnego kursu rysunku:

 1. Jeżeli wybierasz się na Architekturę – to rozpoczynasz z szefem pracowni realizację programu Architektura 200 (200 zadań rysunkowych, kreatywnych i przestrzennych)
 2.  Jeżeli ukończysz 2 tygodnie wakacyjnego kursu rysunku to dostajesz stały (bezterminowy) dostęp do naszej platformy Video gdzie są zadania z zajęć. Nawet jak opuścisz już naszą pracownię to dostęp pozostaje – możesz sobie przećwiczyć jeszcze raz zadania.
 3. Dostajesz dostęp (również bezterminowy) do kursu malowania akwarelami na platformie akwarela.eu

szczegółowe terminy kursów wakacyjnych

tydzień I   – 24 czerwca – 28 czerwca
tydzień II –  1 lipca  – 5 lipca
tydzień III –  8 lipca – 12  lipca
tydzień – IV – 15 lipca – 19 lipca
tydzień  V – 22 lipca – 26 lipca
tydzień  VI – 29 lipca – 2 sierpnia
tydzień  VII – 5 sierpnia -9 sierpnia
tydzień  VIII – 12 sierpnia – 16 sierpnia
tydzień  IX – 19 sierpnia – 23 sierpnia

Zajęcia są od poniedziałku do piątku; 10.00-14.00

Formularz zapisowy na wakacyjny kurs rysunku

zobacz jak jest w naszej pracowni:

Wygodne dla tych którym nie chce się czytać strony 😉

Dlaczego warto zdecydować się na wakacyjny kurs rysunku

😉 Tylko u nas 😉

Intensywnie i skutecznie

Program wakacyjnego kursu rysunku jest bardzo skuteczny, dzięki swojej intensywności. Uczestniczysz w zajęciach sześć dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty. W krótkich czasie można zdecydowanie poprawić umiejętności rysunkowe.

Elastyczny program

Wyjeżdżasz na wakacje i nie wiesz czy się zdecydować? Program Wakacyjnego Kursu Rysunku jest elastyczny, sam wybierasz tygodnie w których chciałbyś uczestniczyć w zajęciach! Nieobecności możesz również odrobić do końca sierpnia!

Rysunek - czy to to?

Wakacyjny Kurs Rysunku to idealna okazja do sprawdzenia swoich sił w rysunku! Jeżeli okaże się, że rysunek to właśnie TO, możesz kontynuować naukę w czasie roku szkolnego! A w przyszłości może będziesz architektem lub będziesz projektował gry, efekty specjalne?

Zapisz się

Najczęściej zadawane pytania

Formularz zapisu Wakacje

Pakiet 1 tydzień: 550 PLN

Pakiet 2 tygodnie: 1050 PLN

Pakiet 3 tygodnie: 1550 PLN

Pakiet 4 tygodnie: 2050 PLN

Pakiet 5 tygodni: 2550 PLN

Pakiet 6 tygodni: 2999 PLN

Tydzień rysunkowy zaczyna się w poniedziałek i trwa do soboty. Rysujesz przez sześć dni w tygodniu, od godziny 10:00 do 14:00.

Jak najbardziej! Przedłużenie zapisu na kolejny tydzień nie powoduje zwiększenia ceny tygodnia! Co więcej, zyskuje się zniżkę obowiązującą przy wyborze większej liczby tygodni. Najbardziej opłacalny jest wariant czterotygodniowy ponieważ wtedy dostaje się gratis jeszcze jeden tydzień. Super oferta! Zobacz nasze pakiety niżej.

Oczywiście! Zobacz naszą ofertę kursów w zakładce “Kursy stacjonarne“.

Tak! Wakacyjny Kurs Rysunku jest dla każdego, niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania. W każde wakacje startują równe grupy podzielone według poziomu zaawansowania i wieku. Zajęcia są również podzielone pod względem tematyki, prowadzimy kursy:

 • Kurs rysunku hobbystyczny
 • Kurs na architekturę
 • Kurs artystyczny
 • Kurs Digital Painting
 • Kurs dla młodzieży z 7 i 8 klasy szkoły podstawowej

Jak najbardziej można! Wyjeżdżasz na wakacje? Nie ma problemu! Sam wybierz tygodnie w których chciałbyś być na kursie.

 • Kurs rysunku hobbystyczny
 • Kurs na architekturę
 • Kurs artystyczny
 • Kurs Digital Painting
 • Kurs dla młodzieży z 7 i 8 klasy szkoły podstawowej

Domin posiada wiele filii w całej Polsce. W zakładce Kontakt znajdziesz informacje o lokalizacji naszych szkół.

Jedne zajęcia trwają 4 godziny. Od godziny 10:00 do 14:00.

Galeria prac uczestników kursu rysunku

Opinie naszych kursantów

Uczestnicy naszych kursów szczególnie cenią rodzinną atmosferę Domina. Wzajemne motywowanie się oraz klimat sprzyjający wspólnemu rysowaniu to kluczowe aspekty sukcesu naszych uczniów. Razem tworzymy rodzinę Domina. 

Cześć Wojtek. Również chciałabym podzielić się moimi wrażeniami z pięćdziesiątaków (Wakacyjny kurs rysunku Pięćdziesiątaki). W Dominie jestem od września. Starałam się pracować dobrze w ciągu roku szkolnego, ale różnie z tym bywało. Jakoś w zimę pojawił się temat pięćdziesiątaków. Z racji że moją grupę uczył Kacper Karpiński, zachęcał nas mocno do wzięcia w nich udziału. Na początku pomyślałam, że to nie dla mnie, nie wytrwam, a poza tym mieszkam za daleko (140km od Warszawy). Ale ta myśl nie dawała mi spokoju. Ludzie dostają się na wydział nawet po zwykłych zajęciach. Ale doszłam do wniosku że pięćdziesiątaki to coś innego, że nie chodzi tylko o to żeby się dostać. Chodzi o to żeby być naprawdę dobrym w tym co się robi, a przede wszystkim robić to co się KOCHA. To przecież takie oczywiste, a wcześniej tego nie dostrzegłam... Nie było tak trudno przekonać rodziców. Teraz mieszkam u wujka. I w tym momencie przeklinam tramwaj który się spóźnia, bo chciałabym już być w Dominie! Z całą pewnością mogę powiedzieć że są to najlepsze wakacje w moim życiu, i jestem niezmiernie szczęśliwa że do końca jeszcze dużo czasu pozdrawiam serdecznie, tramwaj już przyjechał więc jadę robić to co kocham najbardziej!
Magda Kowalska
Uczestniczka zajęć
Wojtek, chciałabym Ci jeszcze powiedzieć, że pokoje tematyczne to naprawdę zajebista sprawa ! Moje serce podbił pokój cienkopisowo-flamastrowy. Już ponad dwa tygodnie w nim przesiaduję. Jest tutaj najbardziej zajebista ekipa, codziennie. A Dominika Kubicka jest najmilszą osobą jaką poznałam. Podziwiam ją, i cieszę się że mogę pracować pod jej bystrym okiem. O ile wcześniej po prostu bałam się cienkopisów, głównie przez to że ciężko naprawiać swoje błędy, to teraz z czystą przyjemnością podchodzę do każdego rysunku. I już widzę mega poprawę. Dziękuję Ci za tak wiele możliwości!
Magda Kowalska
Kursantka
Poszłam do Domina na kurs rysunku hobby, bo po prostu lubiłam rysować. Teraz mija drugi rok jak tu jestem. Ze zwykłego "lubienia " przerodziło się to w codzienną pracę nad rozwijaniem pasji. Łatwiej mi jest teraz dostrzec własne błędy w rysunku lub to, ze coś po prostu się w nim "nie zgadza". Nauczyłam się też -i na każdych zajęciach się uczę- nie tylko teorii rysunku, ale tez zabiegów, po których zastosowaniu rysunek jest bardziej lekki, czytelny i przekonujący. Wszystko dzięki dużej ilości materiałów, dodatkowych zajęć, robieniu zadań domowych i świetnym prowadzącym. Naprawdę każdemu serdecznie Domina polecam!
Weronika Roemer
Wakacyjny kurs rysunku w Dominie wspominam jako najlepsze wakacje w życiu. Niesamowite jest jak dużo można się nauczyć w tak krótkim, a jednocześnie tak intensywnym czasie. Dzieje się to między innymi za sprawą tego, że wszystko sprzyja rozwojowi- czas, atmosfera i ludzie. Najbardziej uwielbiałam plenery i taką beztroskę, która temu wszystkiemu towarzyszy. Niczym nie trzeba było się martwić, bo wiadomo, że jak coś nie będzie wychodziło, to prowadzący zawsze pomogą. Po wakacjach, kiedy porównałam rysunki z pierwszego dnia i z ostatniego, widziałam ogromny postęp. Ale wakacyjny kurs rysunku w pracowni to też rozwój intelektualny, możliwość poznania świetnych ludzi i zawiązania przyjaźni. Był to też czas, kiedy zrozumiałam że, naprawdę kocham rysować i chce to robić. I nadal jest to aktualne. - Natia
Natalia Rajchel
KURSANTKA 2016
Dzień dobry, Przyszłam na Kurs rysunku do Domina rok temu z wielkim zaangażowaniem i nadzieją, że dzięki temu dobrze przygotuje się do egzaminu wstępnego na architekturę. W zasadzie lepiej nie mogłam trafić, ponieważ zajęcia są prowadzone w taki sposób, że nikt nie czuje się zmuszony do pracy, bądź pod jakąś presją. Każdy po prostu robi to co lubi - rysuje! Zanim się obejrzałam moje rysunki zaczęły nabierać jakości a rysowanie sprawiać coraz więcej radochy. Poza zajęciami rejsowymi kursanci mają pełny dostęp do pracowni, co sprawia że można się tam naprawdę zadomowić i oddać pracy. Dodatkowo dostępna jest pełna gama wydarzeń i prowadzący stawiają mnóstwo wyzwań, które sprawiają, że nauka rysunk nie jest tylko hobby ale staje się ważną częścią życia. Poza tym poznałam mnóstwo wspaniałych ludzi podzielających moją pasję i jestem jeszcze bardziej pewna kierunku który sobie wybrałam. Polecam Domin każdemu!
Natalia Dominiak

Jeszcze 4 powody dla których warto zapisać się do Domina na wakacyjny kurs rysunku

Tylko w Szkole Rysunku Domin

Organizujemy koronę plenerów

Domin to rodzina, a nasze filie znajdują się w całej Polsce! Możesz pojechać do innego miasta i przyjść do jednej z naszych filii, żeby sobie porysować! Ponadto, możesz rysować w plenerach poleconych przez szefów filii!

Organizujemy Dominiady

Czyli wyjazdy plenerowe zagraniczne podczas których, pod okiem prowadzących, zwiedzisz oraz narysujesz prace największych artystów oraz architektów w dziejach! Wspaniała przygoda!

Mnóstwo dodatkowych tutoriali

Oprócz zajęć Ogólnego Kursu rysunkowego, chciałbyś rozwijać równolegle swoją pasję? W Dominie przygotowaliśmy mnóstwo dodatkowych tutoriali tematycznych! Sięgnij po swoje marzenia z Rodziną Domina!

cennik szkoły rysunku domin

I Tydzień

Na sprawdzenie jak jest.
PLN 550 za tydzień
 • 5 dni nauki
 • 20 godzin
 • 24,95 PLN za godzinę
 • Otrzymujesz dostęp do kursu akwareli on-line na portalu akwarela.eu

II Tygodnie

Najczęściej wybierane
PLN 1050 za dwa tygodnie
 • 10 dni nauki
 • 40 godzin
 • 22,50 PLN za godzinę
 • Cały trymestr
 • Oszczędzasz 100 zł - to jak 40 puszek Coca-Coli 🙂
 • Dostajesz dostęp do platformy z kursami on-line cz.1 - wszystkie ćwiczenia możesz
Popularne

III Tygodnie

Dobra cena!
PLN-1497
PLN 1550 za trzy tygodnie
 • 15 dni nauki
 • 60 godzin
 • 22,15 PLN za godzinę
 • Oszczędzasz 168 zł - to jak 67 puszek Coca-Coli 🙂

IV Tygodnie

dodatkowo 2 części kursu on-line
PLN-1996
PLN 2050 za cztery tygodnie
 • 20 dni nauki
 • 80 godzin
 • 20,00 PLN za godzinę
 • Dwa pełne trymestry
 • Najkorzystniejsza oferta
 • Oszczędzasz 397 zł - to jak 168 puszek Coca-Coli 🙂
 • Dostajesz dostęp do platformy z kursami on-line cz.2 - wszystkie ćwiczenia możesz
korzystne !

V Tygodni

Jesteś cały miesiąc - mnóstwo fajnej nauki!
PLN-2495
PLN 2550 za pięć tygodni
 • 25 dni nauki
 • 100 godzin
 • 19,49 PLN za godzinę
 • Cały miesiąc fantastycznego rysowania
 • Oszczędzasz 100 zł - to jak 40 puszek Coca-Coli 🙂

VI Tygodni

Dodatkowo 3 części kursu on-line
PLN-2994
PLN 2999 za sześć tygodni
 • 30 dni nauki
 • 120 godzin
 • 17,90 PLN za godzinę
 • Oszczędzasz 845 zł - to jak 338 puszek Coca-Coli 🙂 lub 40 BigMaców
 • Dostajesz dostęp do platformy z kursami on-line cz.3 - wszystkie ćwiczenia możesz
 • Dostajesz unikalną maskotkę Domina - Bobina
full wypas

PROGRAM WAKACYJNEGO KURSU RYSUNKU

W poniższych zakładkach masz opisane szczegóły wakacyjnego kursu rysunku:

Nasza Lokalizacja - Jesteśmy centralnie w centrum!

No już lepszej lokalizacji to się nie da. Drzwi w drzwi jesteśmy z najwyższym wieżowcem w Warszawie – Varso. My wewnętrznie nazywamy go Domin Tower. Jak będziesz się na niego kierować to trafisz do nas. Jesteśmy dobrymi sąsiadami 🙂 A dokładnie na rogu Chmielnej i Jana Pawła. Na przeciwko nas są Złote Tarasy i Dworzec Warszawa Centralna Psssst! Tajemnica! Przenieśliśmy się tu bo mamy na rogu najlepszy kebab w mieście! A szef lubi. Ale o tym cicho 😉

W warszawie wakacyjny kurs rysunku jest w takiej niesamowitej lokalizacji:

Shopping Cart
Facebook
Total
0
pl_PLPolish