Kurs rysunku

Kurs rysunku ogólnego oraz specjalistyczne kursy! Poniżej znajdziesz informacje o kursach stacjonarnych.

Kursy rysunku w Dominie

Kurs rysunku ogólny

Kurs rysunku - przewidziany dla osób uczących się hobbystycznie lub nie mających jeszcze sprecyzowanego celu studiów

Kurs na architekturę

Idealny wybór dla kandydatów na architekturę. Czym się różni od Kursu Rysunku Ogólnego? Kursanci biorą udział w próbnych egzaminach na architekturę, jak i zyskują kilka innych dodatków!

Kurs rysunku hobbystyczny

Przewidziany dla osób uczących się hobbystycznie lub nie mających jeszcze sprecyzowanego celu studiów!

kurs rysunku junior/gimrys

Specjalny program nauki rysunku przewidziany dla wyższych klas szkoły podstawowej. Dzieci są w podobnym wieku. Lekcje rysunku są prowadzone w fajnej atmosferze.

Kurs rysunku w ferie/wakacje

Mnóstwo wiedzy i praktyki w czasie ferii oraz wakacji! Wykorzystaj każdą okazję, żeby spełnić swoje marzenia!

Kurs na ASP

Strzał w dziesiątkę dla osób wybierających się na ASP!

Grupy zajęć rysunku w ciągu tygodnia

Najczęściej zadawane pytania

Poniedziałek-Piątek

Zajęcia odbywają się w godzinach:
15:00-18:00
18:00-21:00

SOBOTA

W soboty zajęcia odbywają się w godzinach:
9:00-12:00
12:30-15:30
16:00-19:00

NIEDZIELA

W niedziele zajęcia odbywają się w godzinach:
10:00-13:00
13:30-16:30

Cena za trymestr nauki rysunku jest pod tym linkiem:

Cennik kursu rysunku

Jeden trymestr nauki składa się z 11 lekcji przypadających jednego dnia co tydzień. Zajęcia nie odbywają się w dni świąteczne. Trymestr kończy się wtedy, kiedy odbędzie się 11 lekcji.

Do Domina można się zapisać poprzez formularz zapisu znajdujący się w zakładce Zapisy.

Kursanci Domina, którz wybrali Pakiet Trymestr lub Pakiet Roczny mogą brać udział w darmowych zajęciach w ramach Wolnej Pracowni. Podczas tych zajęć kursanci mogą również odrobić nieobecności. Rozkład Wolnej Pracowni podany jest poniżej.

W Dominie prowadzone są zajęcia artystyczne, dzięki którym kursanci rozwijają wszechstronne umiejętności. Dzięki szerokiej ofercie darmowych zajęć dodatkowych, kursanci Domina mogą rozwijać przekrojowo umiejętności, a być może nawet odkryć swoją prawdziwą pasję. W Dominie uczymy zarówno rysunku technicznego, przygotowujemy do egzaminu na architekturę, jak i uczymy malowania akwareli, malarstwa olejnego, rysowania samochodów. W Dominie znajdziesz również zajęcia ukierunkowane na ASP. Dokładny zakres omawianych tematów znajdziesz poniżej.

Kurs w Dominie możesz opłacić przed rozpoczęciem trymestru lub w trzech równych ratach płatnych co miesiąc w trakcie trwania trymestru.

Domin posiada wiele filii w całej Polsce. W zakładce Kontakt znajdziesz informacje o lokalizacji naszych szkół.

Jedne zajęcia rysunku trwają 3 godziny.

W Dominie każdy rok nauki został podzielony na trzy trymestry. Cały program nauki rysunku trwa jednakże 4 lata – począwszy od poziomu podstawowego do niezwykle zaawansowanego. Przed rozpoczęciem każdego trymestru można podjąć decyzję o dalszej kontynuacji nauki w kolejnym trymestrze.

cennik szkoły rysunku domin

NAPISZ DO NAS

Najczęściej zadawane pytania

👋 Wyślij do nas wiadomość 👋

Grupy stacjonarne

W Dominie jeden kurs składa się z 11 lekcji oraz trwa trymestr. W czasie roku odbywają się trzy trymestry nauki. Co trymestr możesz podjąć decyzję o kontynuacji nauki.

Wolna pracownia

Na zajęciach Wolnej Pracowni można odrobić nieobecność albo wziąć udział w tematycznych zajęciach. Zobacz harmonogram Wolnej Pracowni.

Zapisy

Należy przesłać zgłoszenie przez formularz zapisu. Do kursu można dołączyć co trymestr. W trakcie roku co trymestr startują niemalże wszystkie grupy. Jeżeli chciałbyś rozpocząć naukę od zera w trakcie trwania roku - śmiało do nas pisz!

LOKALIZACJA

Domin posiada wiele filii w Polsce. Główna filia znajduje się w samym centrum Warszawy.

Galeria prac naszych kursantów

Opinie naszych kursantów

Uczestnicy naszych kursów szczególnie cenią rodzinną atmosferę Domina. Wzajemne motywowanie się oraz klimat sprzyjający wspólnemu rysowaniu to kluczowe aspekty sukcesu naszych uczniów. Razem tworzymy rodzinę Domina. 

Kurs rysunku Domin to świetne miejsce dla ludzi którzy chcą się rozwijać. Zaraziłam się tam pasją do rysunku i zdobyłam skilla. Uwielbiam to miejsce i najchętniej siedziałabym tam codziennie.
Zuza Zawiejska
Uczestniczka zajęć
Pracownia rysunku Domin, w moim wypadku to drugi dom. Trzy lata. Dzień w dzień, często nawet po 12 godzin. Dużo pracy ale też efektów. Przychodząc do Domina nie miałam talentu do rysowania, ale lubiłam to robić. Chciałam się rozwinąć, bo moim marzeniem od zawsze była architektura. Teraz jestem bardzo zadowolona z poziomu na jakim się znajduję. Nauczyłam się radzenia z każdą techniką i z każdym tematem, dzięki bogatemu programowi zajęć. Nigdy nie traktowałam tego jako zwykłą szkołę rysunku, bardziej jako miejsce do szerzenia i pogłębiania wspólnej pasji. Poznałam tam wielu wspaniałych ludzi, począwszy od zawsze pomocnych asystentów do kursantów, z którymi obecnie się przyjaźnię. Domin to przede wszystkim atmosfera. Aż chce się tam wracać każdego dnia 🙂
Monika Kossakowska
Kursantka
Wybrałam Szkołę Rysunku Domin, bo zwyczajnie lubiłam rysować i chciałam spotkać podobnych do mnie ludzi. Domin mnie nie zawiódł. Zarówno wśród prowadzących jak i u samych kursantów czuć było niepowtarzalną atmosferę pasji do rysowania. Chodziłam na kurs rysunku do Domina przez wiele lat, ale bardzo szybko poczułam się jego częścią, częścią tak zwanej Rodziny Domina. To właśnie tam nareszcie poczułam, że znajduję się we właściwym miejscu, a Domin stał się moją bezpieczną przystanią
Ala Adamczuk
Szczęśliwa studentka architektury

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ PODCZAS KURSU RYSUNKU W DOMINIE

Shopping Cart
Facebook
Total
0
pl_PLPolish