Szkoła rysunku Domin w warszawie

Szkoła rysunku Domin Warszawa istnieje od 1994 roku … ale mało to kogo interesuje 😉 

Tu na tej stronie dowiesz się co Ty konkretnie zyskasz zapisując się właśnie do naszej szkoły rysunku. Można na to spojrzeć jeszcze z innej strony zobacz ile stracisz bezpowrotnie wybierając inną szkołę rysunku w Warszawie. Wszystko to co tu jest wyszczególnione jest unikalne i nie ma tego nigdzie indziej!

Misja szkoły rysunku domin - Wypuścić uczniów formatu światowego

Warto zacząć od pewnego cytatu który jest dla nas bardzo ważny :

Nauczyciel w szkole rysunku Domin jest jak napięty łuk a uczeń to strzała. Wypuszczamy tę strzałę żeby dalej przez życie szła już samodzielnie i z pełnym impetem

Tak właśnie jest! Tylko coś takiego może napisać sobie każdy – każda szkoła rysunku w warszawie. My natomiast podamy tylko przykład trzech naszych uczniów jako to czego i Ty możesz oczekiwać w przyszłości:

  1. Tytus Brzozowski – znakomity akwarelista, który to swe pierwsze kroki zaczynał w szkole rysunku Domin. Teraz idzie jak strzała przez życie twórcze.
  2. Magda Kusowska – nasza uczennica sprzed wielu lat wsławiła się tym, że robiła koncepcje do Gwiezdnych Wojen i była jedyną osobą z Polski która tam pracowała
  3. Szczepan Wroński – właściciel WXCA – Jego pawilon EXPO na wystawę światową w Dubaju dostał w 2022 roku nagrodę najlepszego projektu architektonicznego na świecie.

A My jesteśmy tylko tym łukiem, którego misją jest wypuszczanie ambitnych i pracowitych Twórców. To nie zmienia się od lat. Ma to w Szkole Rysunku Domin swoje własne nazwy – Olympus Mons oraz budowanie wielkiej katedry.

 

 

 

My w szkole rysunku Domin nie robimy tylko kursów rysunku my budujemy wielką katedrę!

Zobacz tę historyjkę niżej. Autorem tych ilustracji jest Tomek Geras i powstały one kilkanaście lat temu. Bo już wtedy tak to nazywaliśmy.

kursy rysunku w warszawie

Na tym obrazku mamy:

Pyta pewien mędrzec kamieniarza:

– Powiedz mi co tu robisz ?

– Tłukę cały dzień w kamień. Nic szczególnego , muszę to jednak robić bo mam rodzinę na utrzymaniu

Tak właśnie wygląda wykonywanie usługi edukacyjnej na wielu kursach rysunku ale nie w szkole rysunku Domin!

szkoła rysunku w warszawie

Tu odpowiedź jest taka:

– Jak to co robię, nie widzisz? wraz  całym zespołem budujemy Wielką Katedrę

Tak właśnie jest w Dominie! Tak działa nasza szkoła rysunku! Wszystko mamy podporządkowane żeby tak właśnie działać. Nasze lekcje rysunku to coś więcej to właśnie ta Wielka Katedra! Taki program dostaniesz bez względu na to jaki kurs rysunku wybierzesz. Możesz stać się tak jak Tytus świetnym akwarelistą. Możesz zaprojektować obiekt architektoniczny najlepszy na świecie. Możesz robić koncepcje do największych produkcji w Hollywood. Takie myślenie jest  w naszym DNA a taktyką są unikalne formuły np. Stopiany, 40 days in a row, Badge.

Szkoła rysunku domin to kadra! to jej nauczyciele

Największą wartością jaką dostaniesz w szkole rysunku Domin jest jej kadra. Nasza kadra. Zaczynając od samego szefa Wojciecha “Domin” Domińczaka a na Grzegorzu Wróblu kończąc.

Jak narysować świerk - Wojciech Domińczak

Wojciech “Domin” Domińczak – to szef i założyciel naszej szkoły rysunku. Z resztą, to od jego pseudonimu Domin wziął swoją nazwę. 

Kiedy osobiście spotkasz Wojtka  – bo tak każe do siebie mówić to nie odczujesz, że jest to wielki szef wielkiej szkoły rysunku. Spotkasz artystę pełnego pasji który będzie chciał się z Tobą dzielić wiedzą. 

Tu na obrazku obok masz rysunek Wojtka. W rysowaniu drzew nie ma lepszego specjalisty. 

Mówi się, że jaki szef taka organizacja, posłuchaj tej historii a zobaczysz do kogo dołączasz:

“Moim największym osiągnięciem w życiu w cale nie jest szkoła rysunku Domin. Owszem jest to moja wielka pasja i praca, która nie jest pracą. Moim największym osiągnięciem jest misja, którą udało mi się zrealizować. oto w 2003 roku przygarnąłem chłopca do mojej rodziny. Kamil miał iść do domu dziecka ale nie mogłem na to pozwolić. Adoptowałem go i stał się moim synem. Kamil cierpiał na nieuleczalną chorobę – F.A.S. Było to dla niego i dla mnie wielkie cierpienie. Efektem tego była przedwczesna śmierć mojego synka w roku 2021. Pan Bóg powołał Kamila do siebie w wieku 18 lat.

Teraz już wiesz z kim będziesz miał do czynienia w Szkole Rysunku Domin

Grzegorz Wróbel - akwarelista

Drugą wspomnianą osobą jest znany akwarelista Grzegorz Wróbel. Jest on wykładowcą szkoły rysunku Domin niemal od samego początku a na pewno od czasu kiedy Wojtek Domińczak zdecydował, że potrzebuje ludzi do pomocy przy prowadzeniu Kursów Rysunku.

Shopping Cart
Facebook
Total
0
pl_PLPolish